83% מהאנשים לא חווים חיים של סיפוק ושמחה, אז מה עושים?

אנשים מחכים למשהו שיקרה. הם חושבים לעצמם שאחרי שיתקדמו בעבודה, ירדו במשקל, יהיו בזוגיות, יתחתנו, ירוויחו יותר הם יהיו מאושרים. כשאתה לומד להבין שהאושר נמצא ממש כאן ואפשר לחוש בו בכל רגע נתון זה זה מסוג הגילויים שגורמים לך להתכווץ. אם אהיה מאושר עכשיו מה זה אומר? שאצטרך לוותר על החלומות שלי? כי אם כבר הגעתי ליעד אז למה להמשיך ללכת והאם זה באמת כזה פשוט? איך אפשר להעלות את רמת האושר שלנו כבר עכשיו? הנה 5 דברים שאפשר לעשות כבר היום

1.ספורט - מחקרים מוכיחים שפעילות גופנית מעלה את מצב הרוח

2.מוזיקה - מבלי לחשוב יותר מידי, פשוט להפעיל את הפלייליסט שאתם הכי אוהבים ולהנות

3.לדבר - כולנו מוצפים בכל כך הרבה תכנים שמלמדים אותנו שצריך לחשוב, להאמין ולדבר טוב. אני האחרונה שאומר לכם אחרת. אבל, את הרגשות שלנו אנחנו חייבים להציף, לאוורר, לשפוך ואין כמו שיחת נפש עם אדם קרוב כדי להקל על הלב.

4.לנשום - מתי נשמת בפעם האחרונה? בין אם אתם מתרגלים נשימה מודעת, מדיטציה ובין אם הנשימות המודעות היחידות שאתם לוקחים הם בהפסקת סיגריה. בתור התחלה עצרו פעם אחת ביום לעשר נשימות עמוקות לתוך הריאות.

5.זכרו - זמן הוא עניין של סדר עדיפויות לכולנו יש רק 24 שעות ביממה. כולנו מטורדים מהלחץ שבהחיים מביאים איתם, כל אחד ברמה כזו או אחרת ועדיין יש מי שמספיק להתאמן, לפגוש חברים, לנשום.